Vizyon Misyon

Vizyonumuz

"Değer Yaratmak İsteyen" Tüm Paydaşlarımızın,
Gücüne Güç Katmak ve Rekabet Avantajı Yaratmak.

Hayatta Her Birey Ve İşletme Sürekli Olarak Bir Mücadele İçindedirler , Karşılarına Çıkan Her Türlü Durum Onların Hayatlarını İyi Yada Olumsuz Yönde Etkilemektedir . Kimileri Bu Mücadeleden Türlü Zorluklar Ve Fedakarlıklar Sonucu Galip Çıkarken Kimileri De Mücadeleyi Kaybeder .
Gnc Teknoloji Olarak , İş Dünyasında Bizimle Bir Şekilde Paydaş Olabilmeyi Tecrübe Edinmiş Kişi Yada Kurumların Alanımızı İlgilendiren Konular İle İlgili Maksimum Seviyede Desteklenmesi Ve Bu Alanlarda Diğerlerine Nazaran Rekabet Avantajı Elde Etmelerini Sağlamak Arzusundayız.

Misyonumuz

İmalat sektöründeki müşterilerimize hitap eden yüksek teknoloji ürünlerimizle;
Hızlı, doğru ve optimum maliyetlerle,
Satış sonrası hizmetlerde 24 saat ulaşılabilirlikle,
Sonuç odaklı ve sistematik teknik servis yapısıyla,
Müşterilerimizin karlılıklarına katkıda bulunuyoruz,
Tüm müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini karşılıyoruz.

Değerlerimiz

Vizyonumuzun temellerini oluşturan değerlerimizdir , Bu değerler davranışlarımızın ve yöntemlerimizin mihenk taşlarını oluşturmaktadır.
Değerlerimizle yoğrulmuş günlük faaliyetlerimizle , Kalite , performans ve mükemmellik hedeflerine ulaşacağız ve en nihayetinde Vizyonumuz ışığında yol alacağız .


Girişimci
Her zaman Vizyonumuza hizmet edeceğini ve karlı büyümemize katkı sağlayacak yeni işler yapmaya hazırız.

Çeviklik
İşimizin gerekliliklerini , yarınımızı düşünerek müşterilerimizin hizmetine sunabilmeyi ve bunun için gerekli olabilecek tüm kurumsal , teknik ve donanım yapımızı çevik bir biçimde revize edebilme iradesine sahibiz .

Açık fikirlilik
Çalışanlarının ve tüm paydaşlarının fikirlerini ve işe olan katkılarını özgürce ifade edebildiği , sürece ve işleyişe etki edebildiği bir ortam sağlıyoruz .

Cesaret
Herkesin değişikliklere açık olmasını ve yeni şeyler yapmaya cesaret etmesini bekleriz . Bununla birlikte yeniliklerin ve bazı fikirlerin başarısızlıkla sonuçlanabileceğini de kabul ederiz ama asla denemekten vazgeçmeyiz.

Dürüstlük
Dürüstlüğü her şeyden üstün görürüz ve tüm paydaşlarımıza da adil dürüst davranırız

Gelişim
İleriyi düşünüyoruz , İnovasyona inanıyoruz ve çalışma şeklimizi sürekli geliştiriyoruz. Yeni yollar araştırıyoruz, risk alarak başarı ve başarısızlıklarımızdan yeni şeyler öğrenmeye çalışıyoruz.

Paylaşım
Kazancımızı ve bilgimizi paylaşmaya her daim açığız, bunu yaparken de adil, ölçülebilir ve şeffaf davranırız.