Servis

Türkiye’nin Her Yerinde

Bakım onarım, montaj ve eğitim hizmetleri, test kalibrasyon, yedek parça ve garanti alanlarında profesyonel ekibimiz ve yüksek teknolojik donanıma sahip ekipmanlarımızla Türkiye’nin her yerinde kesintisiz tam hizmet sağlayan GNC Teknik Servis ağı; oluşturduğu hızlı, eksiksiz, güvenilir hizmet şekli ile müşterilerine kar, zaman ve kesintisiz üretim desteği sağlar.

Montaj ve Eğitim Hizmetleri

Tüm operatörlerin, ürünleri temel seviyede, kolaylıkla kullanmasını hedefleyen montaj ve eğitim hizmetlerimiz; müşterilerimizin öncelik durumuna göre şekillendirdiğimiz eğitim programları, ürün kaldırma şemaları, bağlantı ve teknik tesisat hazırlıkları ile ilgili bilgilendirme, iş sağlığı ve güvenliği eğitiminden geçmiş uzman kadromuz tarafından verilir. Bu bilgilendirme ve eğitim süreçleri, müşterinin deneyim ve bilgi seviyesi ile özel gereksinimlerini de göz önünde bulundurularak yürütülür. Ürün kurulum ve ilk kullanıcı eğitimlerimiz ücretsizdir.

Test Kalibrasyon

En iyi test kalibrasyon cihazları ve ileri teknoloji argümanları ile gerçekleştirilen test kalibrasyon ile servis kalitesi en yüksek seviyede tutulur ve makina garanti altına alınır.

Yedek Parça Online Satış

En uygun fiyat ve  stoktan hemen teslim felsefesi ile hareket eden yedek parça online satış Hizmeti veren www.gncdenal.com; tüm ürünlerin gerekli yedek parçalarını yurtiçi depolarında hazır tutarak, hizmet aşamasında kullanılan her yedek parçayı orijinal ve GNC garantisi altında teslim eder. Gerekli olan yedek parça değişimi, GNC Teknik Servis ekibi tarafından büyük bir özen ve dikkatle gerçekleştirilerek, arızalı olan yedek parça hizmet sahibine teslim edilir. Tüm yedek parça değişim operasyonları Ürün Hizmet Sanal Karnesi kaydına alınır.

Bakım Onarım

Kayıt altına alınan her çağrıyı kısa sürede yanıtlayan GNC Teknik Servis ekibi, üretim sanayisi için 7/24 hızlı ve doğru çözümler sunar. Verilen her servis GNC Bakım Onarım kayıtlarına işlenir ve her ürüne ait Sanal Hizmet Karnesi oluşturulur. Takım Tezgahları Mekanik Servisi’nde mesleki yeterlilik sınavlarını başarıyla geçmiş ve sertifikalı çalışanlardan oluşan GNC Teknik Servis ekibi müşteri aciliyetine ve önceliklerine uygun olarak teslimat, kurulum, eğitim ve bakım onarım planlarını gerçekleştirir.

Periyodik Bakım Hizmeti

Firmamızın yapmış olduğu bakım anlaşmaları süresiz olup, anlaşma iptal edilene kadar her yıl makineniz için özel tahsis edilen birim tarafından gerçekleşir.  Bakım tarihleri müşteri tarafından takvim uygunluk durumuna göre düzenlenebilir. Bu sayede mesai saatleri çerisinde üretim devam eder. Bakım anlaşması uygulanan CNC Tezgahlarda, yakın dönemde karşılaşılabilecek olası arızalar bakım sırasında önceden öngörülüp giderileceği için firmanızın üretimi aksamaz ve bakım maliyetinden daha fazla olan arıza maliyetinin önüne geçilir.