Kalite Politikası

Gnc Teknoloji firması olarak amacımız;

Değişen ve Gelişen Pazar koşulları doğrultusunda Müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip,Ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektöründe yenilikçi,rakabetçi ve Lider olmak,

Endüstriyel Üretim Makinalarının ithalatı,Satış ve servisi konularında Ürün ve Hizmet kalemlerimizi Müşterilerimize,tedarikçilerimize , Varlık kaynağımız olan çalışanlarımızla Kaliteli,güvenli ve İnovatif bir bakış açısıyla sunmaktır.

Dünya çapında müşterilerinin, kendi pazarlarında rekabet gücünü arttıran çözümleri, en kısa sürede uygun maliyetler ile sunan, saygın ve çalışanların kariyerlerinde önemli bir yeri olacak bir marka haline gelmek. Bu amaçla Gnc Teknoloji müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli iyileştirmeyi ilke edinmiştir.

Yenilikçi ve Fark yaratan yaklaşım düşüncesiyle hareket edip,sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini,çalışanları,müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen ve KYS'nin ISO 9001:2015 standartları ve gerekliliklerine uygun olarak gelişeceğini ve sürekli iyileştireceğini beyan eden,müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren bir kuruluş olmaktır.

GENEL MÜDÜR