GNC Teknoloji Dünya Devi ROMI ile Tam Yetkili Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı!

Alman Ar-Ge’si ile Güney Amerika’nın üretim merkezi Brezilya’nın yüksek üretim kalitesini bir araya getiren ROMI, 1930 Yılından günümüze kadar, CNC Tornaları, CNC Çok Eksenli İşleme Merkezleri, Plastik Enjeksiyon Makinaları ile Türk Sanayisinin vazgeçilmez Markaları arasında yerini almıştır.

ROMI markası, Türk Sanayi’sinde uzun yıllardır faaliyetle olup, yüksek ölçü tamlığı, uzun makine ömrü, uygun yatırım maliyetleri ve düşük servis maliyetleri ile tanınmakta ve kabul edilmektedir.

ROMI makineleri dünya çapında kalite ve değerleriyle ün yapmışlardır. 1930 yılından günümüze ROMI, en ileri global teknolojiyi, en ileri teknik özelliklerle birleştirir ve müşteriye en yüksek faydayı sunar.

Kolay kullanım, sağlam tasarım, güç, hız ve yüksek hassasiyet ile küçük ve büyük parçaların işlenmesinde en yüksek verimliliği temin eder.

Kuruluşundan itibaren geçen 85 yıl içerisinde sürekli olarak ar-ge ve inovasyon yatırımlarını arttıran ROMI, ürün gamında dünyanın en çok satan CNC tornalarıyla birlikte, pazardaki en başarılı işleme merkezlerini bulundurmaktadır.