GNC Teknoloji 2017 Yılı Genel Değerlendirme Toplantısı

2017 Yılı satış performans değerlendirilmesi Four Points By Sheraton Hotelde gerçekleşti. GNC Teknoloji Yönetim Kurulu, şirketin 2016 satış performansı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları bellrtti GNCTeknoloji 2017 yılı sonu itibariyle bir kere daha kuvvetli ve başarılı bir sonuç almıştır. Şirketin satış ivmesi hız kazanmış ve istenilen hedefe ulaşılmıştır.

Başarılı bir ivme yakalamakla beraber ciromuzu sağlıklı bir şekilde arttırırken, aynı zamanda istenilen seviyede operasyonel kar ve net karlılığı ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Zor Şartlara rağmen Devam ettirmeyi başardığımız büyüme ve markamızın kuvveti, yaptığımız inovasyon çalışmalarının kalitesi ve stratejilerimizin başarıyla uygulamalanması sonucunda elde edilmiştir. Bu tarzda bir büyümeyi devam ettirmek, verimliliği ve paylaşılan hedeflere ulaşmak için değer zincirinde sürekliliği sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmaya devam edilecektir. 2017 yılı elde ettiğimiz sonuçlar hedeflerimiz için doğru yerde olduğumuzu teyit etmiştir.

2017 yılı sonu itibarıyla elde ettiğimiz başarılı finansal ve operasyonel sonuçlar, bütün zorlu koşullara rağmen GNC Teknoloji sürdürülebilir ve kârlı büyüme için mali ve operasyonel olarak sağlam bir zemine sahip olduğunu göstermektedir.

Sürdürülebilirliğe yatırım yaparken; beşeri sermaye, marka ve itibar değeri, inovasyon gücü gibi alanlardan oluşan temel varlıklarımızı en üst değerde yöneterek finansal piyasalarda kurumsal yatırımcılarımıza maksimum değer üretmeyi hedefliyoruz.

Gnc Teknoloji 2017 Yılı Satış Performans değerlendirilmesi sonucunda, Şirketimizin üstün hizmet anlayışı ile ülkemizde yüksek adetlerde satışı gerçekleştirilen GNC Teknoloji ile satılan CNC Takım Tezgahları, Uzun Yıllardan beri hala yüksek performansta çalışmakta ve ürün kalitesini kullanıcılarımıza kanıtlamaktadır.