GNC MAKİNA, Yeni İmajı ile Katıldığı MAKTEK Konya 2019 Fuarı’nda Victor’un En Yeni Modelleri Olan AX380 ve P136’yı Tanıttı

10-13 Nisan 2019 tarihleri arasında TÜYAP Konya Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Konya 2019 Fuarı’nda GNC CNC MAKİNA TEKNOLOJİLERİ, 6. Hol – 627 No’lu stantta yerini aldı. Victor, Averex, Lico ve Romi gibi dünya devlerinin Türkiye Distrübütörü olan GNC CNC MAKİNA TEKNOLOJİLERİ, Türkiye’den ve 47 ülkeden toplam 30 bin ziyaretçinin gezdiği fuarda en fazla ilgili gören stantlardan biri oldu.

Maktek Fuarları arasında önemli bir yere sahip olan Maktek Konya Fuarı’na özel hazırladığı fiyat politikası ile sanayici ve kobilere desteğini esirgemeyen GNC MAKİNA’nın fuarda lansmanını yaptığı yeni makinaları arasında, Victor Vc AX380 5 Eksen İşleme Merkezi ve Victor P136 en çok ilgi gören makinalar oldu. Kompakt yapısıyla diğer 5 eksen işleme merkezleri arasından ayrışan, sıfır boşluk döner tablası ile yüksek rijitlik ve hassasiyete ulaşabilen, uzun yıllar boyunca toleransını (hassasiyet) kaybetmeyen Victor Vc AX380, ağır ortam koşullarına elverişliliği, ulaşılabilir fiyatı ve GNC MAKİNA güvencesi ile Maktek Konya fuarında görücüye çıktı. GNC MAKİNA’nın tanıtımını yaptığı bir diğer ilgi çeken makina ise Victor P136 oldu. Talaşlı imalat alanlarının tümünde rüştünü ispatlamış Victor Performans Serisi (P Serisi)’nin büyük ağabeyi P136, bilinenin aksine boyutları büyürken performansını da artıran, 700 mm Y eksen kapasitesi ve 4 yollu masuralı kızak sistemi ile ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne serdi. Fuar sırasında yapılan satışlardan ve ziyaretçilerin makinalarına olan ilgisinden son derece memnun olan GNC MAKİNA, standında gerçekleştirdiği eğitimlerle de pek çok ziyaretçinin takdirini kazandı. Fuar boyunca her gün verilen eğitimlerde “CNC Makinalarının Fabrika Otomasyon Sistemleri ve Endüstri 4.0 Uyumluluğu” eğitimi ve FANUC mühendisleri tarafından verilen “Fanuc 0i F Plus Serisinin Özellikleri” eğitimi ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü.

GNC MAKİNA’nın tanıtımını yaptığı son teknoloji makinalar ile ilgili fuar boyunca üretim profesyonellerine yönelik detaylı bilgi verilirken, yapılan üretim simülasyonları da oldukça ilgi gören bölümlerden oldu.