GNC Cnc Makina Teknolojileri Türkiye’nin En Büyük Makina Fuarı ‘Maktek 2018’ De!

GNC TEKNOLOJİ, 2-7 Ekim tarihleri arasında, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde üretim sektörü profesyonellerini bir araya getirecek olan ‘MAKTEK Avrasya 2018’ fuarına katılıyor.

GNC TEKNLOJİ, 2 yılda bir İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen, makine ve imalat sanayisinin temel üretim aracı olan takım tezgahlarının Avrasya bölgesindeki en büyük fuarı MAKTEK’teki, 5. Hall – 514 No’lu standında üretim ve imalat profesyonellerini bekliyor olacak.

Victor, Averex, Lico ve Romi gibi dünya devlerinin Türkiye Distrübütörü olan GNC TEKNOLOJİ, birçok üretim sanayisinde çok tercih edilen Victor ve Averex marka makinalarının son teknoloji ile geliştirilen en yeni modellerini, MAKTEK 2018 Fuarı’nda sergileyecek. Bu yılki fuara misafir olarak katılacak olanVictor Taichung Yönetim Kurulu Başkanı Bert Huang, Averex Automation Yönetim Kurulu Başkanları Brayn Chen ve William Tsai GNC TEKNOLOJİ standında hazır bulunacaklar.

Otomotiv, makine, savunma ve havacılık, elektrik ve elektronik, beyaz eşya, kalıp, tarım makinaları, plastik makinaları, ambalaj makinaları, iş ve inşaat makinaları, medikal ekipmanları, gıda makinaları, gemi inşa, demir çelik ve döküm sanayisindeki üreticilerin,  kalite, hız, verimlilik ve yatırım geri dönüşü beklentilerini karşılamak üzere geliştirilmiş son teknoloji makinalar hakkında bilgi almak isteyen fuar ziyaretçileri, GNC TEKNOLOJİ standında uzman ürün sorumluları tarafından karşılanarak, bilgilendirilecek. Standı ziyaret eden ve makine yatırımı kararı alan tüm firmalara makine alımlarında fuara özel ödeme ve indirim avantajları sağlanacak. Ayrıca, profesyoneller için GNC TEKNOLOJİtarafından hazırlanan CNC TORNA PROGRAMCILIĞI VE CNC FEREZE PROGRAMCILIĞI kitapları da standa gelen ilgililere hediye edilecek.