GNC Cnc Makina Teknolojileri Maktek Avrasya 2018 Fuarı’nda Son Teknoloji Makinelerini Sergiledi

2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen MAKTEK Avrasya 2018 Fuarı’nda GNC TEKNOLOJİ, 5. Hol – 514 No’lu standta yerini aldı. Victor, Averex, Lico ve Romi gibi dünya devlerinin Türkiye Distrübütörü olan GNC TEKNOLOJİ standı ziyaretçi akınına uğradı.

Sektörün en önemli fuarlarında biri olan MAKTEK Avrasya fuarına özel hazırlanan “Sabit TL Ödeme ile 24 Ay Vade” kampanyası ile her koşulda sanayici ve kobilerin yanında olduğunu gösteren GNC TEKNOLOJİ, gördüğü yoğun ilgi nedeniyle kampanyayı 31 Ekim tarihine kadar uzatma kararı aldı. Kampanyadan faydalanarak makine alan firmalar ise kampanyanın cazip koşullar sunduğunu, mevcut piyasa koşullarında sabit TL ile yatırım yapmanın kendilerine güven verdiğini dile getirdiler.

GNC TEKNOLOJİ’nin Türkiye’ye ilk kez getirdiği son teknoloji makinelerin sergilendiği fuarda, üretim profesyonellerine yönelik detaylı bilgi verilirken, yapılan üretim simülasyonları da oldukça  ilgi gören bölümlerden oldu.

 GNC TEKNOLOJİ’nin en önemli markalarından biri olan Victor Taichung’un Yönetim Kurulu Başkanı Mr. Bert Huang ve Averex’in Yönetim Kurulu Başkanı Bryan Chen de GNC standında hazır bulunarak desteklerini sundular. Ayrıca, profesyoneller için GNC TEKNOLOJİ tarafından hazırlanan CNC TORNA PROGRAMCILIĞI VE CNC FEREZE PROGRAMCILIĞI kitapları da standa gelen ilgililere hediye edildi.