Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’ndaydık

Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda En İleri Teknolojiye Sahip İşleme Merkezi ve Torna Tezgâhlarını Müşterilerimizle Buluşturduk!

    GNC Teknoloji 10-13 Aralık 2015 tarihleri arasında, Marmara Bölgesi’nde düzenlenen en önemli metal işleme teknolojileri fuarlarından biri olan, Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’na katılımda bulundu.

Firma Bursa ve yakın bölgedeki müşterilerine canlı demonstrasyon ve gösterilerle en ileri teknolojiye sahip CNC işleme merkezi ve torna tezgâhlarını tanıttı.

Yatırımcılara tezgah seçimlerinde dikkat etmeleri gereken temel konularla ilgili kısa bir sunum da yapan firma, yatırımcının mevcut imalatı, imalat yapmayı düşündüğü alan, üretimi düşünülen parçaların çeşitliliği, sayısı, üretim zamanları, en uygun eksen sayısının belirlenmesi ve ölçüsel hassasiyetler gibi ihtiyaçların en doğru şekilde analiz edilmesinin, yatırım sonrası verimlilik artışlarındaki öneminin altını çizdi.

GNC Teknoloji olarak Türkiye’nin en önemli fuarlarından biri olan Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda, satışını ve servisini verdiğimiz tezgâhlarımızı Türk sanayisiyle buluşturmanın keyfini yaşadık.

Standımızı ziyaret eden herkese çok teşekkür ederiz.