Servis

Türkiyenin Her Yerinde!

GNC Teknoloji oluşturduğu büyük servis ağı ve kendi bünyesinde yer alan yüksek teknolojiye sahip ekipmanları ve, kendi alanlarında uzman Teknik Servis ekibi ile Türkiye nin her yerinde kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

Montaj ve Eğitim Hizmetleri

Ürün kurulum ve ilk kullanıcı eğitimlerimiz ücretsizdir. Kurulum planları müşterilerin öncelik ve aciliyetlerine uygun bir program dahilinde gerçekleştirilir. Kurulum öncesi müşterilerimize ürünlerin kaldırma şemaları, bağlantı ve teknik tesisatları ile tamamlamaları gereken hazırlıklar ile ilgili bilgiler yazılı olarak iletilir.İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi almış nitelikli teknik servis kadromuz, eğitimlerde ürünlerin en yüksek emniyet derecesinde kullanılması için dikkat edilecek hususları madde madde anlatır.Eğitim programımız, çalışanlarınızın deneyim ve bilgi seviyesi ile özel gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak yürütülür. Uygulamalı pratik çalışmalarla birlikte yürütülen teorik eğitim, tüm operatörlerin ürünleri temel seviyede kolaylıkla kullanmasını temin eder.

Ürün kurulum dökümanları listesi için tıklayınız.

Test-Kalibrasyon

Teknik servis kalitemizi en üst düzeyde tutmak üzere en ileri teknoloji ve en iyi test ve kalibrasyon cihazlarını tercih ederiz. Bu sayede hizmet kalitesi en yüksek seviye tutulur ve yapılan hizmet garanti altına alınır.

Yedek Parça

Yedek parçada, en uygun fiyattan, stoktan hemen teslim temel felsefemizdir. Bu sebeple tüm ürünlerimizin gerekli yedek parçalarını yurtiçi depolarımızda bulundurmaktayız. Hizmet aşamasında kullanılan her yedek parça orijinal olup, garantimiz altındadır. Gerekli olan yedek parça değişimi servis ekibimiz tarafından büyük bir özen ve dikkatle yerine montaj edilir. Müşterilerimize arızalı olan yedek parçayı teslim ederiz. Tüm yedek parça değişim operasyonları Ürün Hizmet Sanal Karnesi nde kayıt altında tutulur.

Bakım-Onarım

Bilgi ve becerileri yüksek, hızlı ve doğru çözümler üretmekte başarılı teknik kadromuz, 7/24 ulaşılabilirdir. Ayrıca tüm çağrılar kayıt altına alınır ve en kısa süre içinde yanıtlanır. Verilen her servis hizmeti firmamız tarafından kayıt altında tutulur ve her ürüne ait Sanal Hizmet Karnesi oluşturulur. Teknik servis ekibimiz, Takım Tezgahları Mekanik Servisi nde mesleki yeterlilik sınavlarını başarıyla geçmiş ve sertifikalı çalışanlardır.

Müşteri aciliyetine ve önceliklerine uygun olarak teslimat, kurulum, eğitim ve bakım onarım planları yapılır.

Garanti