Çalışan Politikası ve Sosyal Haklar

GNC de pazar parametreleri de göz önünde bulundurularak, Satış, Servis ve İdari birimler için performans odaklı maaş uygulaması yürütülür. Temel esas, firma ile birlikte maddi ve manevi büyüyen, işinde mutlu, tüm sosyal hakların koruduğu bir çalışma birliği korumaktır.

Finansal
GNC satış ekipleri sabit maaşlarına ilaveten satış ciroları üzerinden prim alırlar. Ayrıca Satış ekiplerine işlerini sağlıklı olarak yürütebilmeleri için şirket aracı, telefon, ve laptop tahsis edilir. Bu durumun sonucu olarak, kişinin ve kurumun performansı birlikte değerlendirilir ve satış bazlı aylık, hedef bazlı senelik prim sistemi uygulanır.

Prim
Kişisel performansınız ve şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine bağlı olarak senelik prim uygulamamız bulunmaktadır.

Kariyer Yönetimi
GNC, Satış ekibinde görev alan personeline, performans odaklı Satış Mühendisliği nden Satış Direktörlüğü ne kadar uzanan bir yol haritası ile kariyer imkanı sunmaktadır. Diğer departmanlarda da kariyer yönetimi uygulanmakta olup, GNC çalışanları yetenek, başarı ve performanslarına göre yatay ve dikey olarak farklı bölüm ve pozisyonlarda çalışma imkanına sahiptirler.

Eğitim
Tüm çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları eğitimlerin verilmesi temel insan kaynakları politikamızdır. Şirket içi veya şirket dışı, yurtiçi veya yurtdışı farklı eğitim programlarımız bulunmaktadır. Eğitim programımız kişilere özel olarak düzenlenir ve ihtiyaç duyulan yeteneklerin geliştirilmesine yardımcı olur.

Çalışma Süresi
GNC Teknoloji çalışanları ile bir aile ortamında, uzun dönemli ve verimli bir çalışma ortamını ilke edinir. Çalışanların kıdemleri online sitelerde kullanılabilen alışveriş çekleri ve farklı uygulamalarla ödüllendirilir.

Referansla İşe Yerleştirme Politikası
GNC çalışanları uygun işe uygun profili yerleştirmek üzere çalışan referansına da değer vermektedir. Çalışanların tavsiye ettiği kişi İK görüşmeleri sonucunda işe yerleştirilir ve deneme süresini olumlu olarak tamamlarsa, referans gösteren personele prim verilmesi yönünde bir uygulamamız bulunmaktadır.

Fikir Yönetimi
İyi fikirler zaman ve maliyet tasarrufu sağlar ve primle ödüllendirilir.

Sosyal Olanaklar
Çalışanların motivasyonunu yüksek tutmak üzere ofis içi ve dışı etkinlikler düzenlenir.