SMF Sert Metal

Biz SMF Sert Metal ailesi olarak GNC’den önce de Victor markasını kullanıyorduk. Ancak servis, bizim için büyük problem teşkil etmekteydi. İşlerimiz oldukça hassas ve tamamı ihracata yönelik faaliyetlerden oluşuyor. Fakat makinalarımız sık sık arızalanıyor, üretime ara vermek zorunda kalıyorduk ve o zamanki distribütör bize hiç yardım sağlamıyordu.

Victor’un Türkiye distribütörü GNC olunca bizi ziyaret ederek mevcut arızaları tespit edip giderebileceklerini söylediler. İlk başta GNC ile hiç muhatap olmak istemedik çünkü önceki distribütörümüzle yaşadığımız sorunlardan dolayı oldukça mutsuzduk. Victor’un önceki distribütörü, küçük sorunları çözmek için bile bizlere servis göndermemişti. Fakat biz GNC’ye bir şans tanımaya karar verdik.

GNC’ye yaşadığımız sorunları ilettik; söz konusu sorunları servis ekipleri kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşturdular. Üstelik sorunu çözmekle yetinmeyip, daha önce yaşadığımız aksaklıklardan dolayı servis hizmetini bize bedelsiz verdiler.

SMF Sert Metal olarak başta otomotiv, maden, savunma sanayi olmak üzere birçok sektöre yüksek hacimli ihracat yapmaktayız. Sert metal dediğimiz, ölçü hassasiyeti oldukça yüksek parçalar ürettiğimizden Victor tezgâhını tercih ediyorduk. Ölçü alamadığımız, parçanın gelmediği basit hatalar başta olmak üzere birçok arızayı GNC yetkilileri halletti. GNC’nin servis konusundaki hassasiyeti, bu konu üzerindeki yetkinliği, olaya hızlı yaklaşması bizi oldukça etkiledi. Bunun üzerine biz de GNC’den bir de makine satın alarak iş birliği alanımızı artırdık.

GNC Makina’dan önceki distribütör, Victor tezgâhlarını taahhüt edilen zamandan geç getirmişti ve bizi zarara uğratmıştı. Bunu bir kez daha yaşamak istemiyorduk ve GNC’den 4’lü grup halinde makinalar aldık. Makinalarımızın teslimatı oldukça hızlı gerçekleşti. Makinayı hızlı tedarik edebilmemizden, serviste herhangi bir problem yaşamamızdan oldukça memnun kaldık. Bununla birlikte önceki firmalardan aldığımız makinaları GNC’ye verdik ve takas karşılığında Victor tezgâhları aldık.

GNC’yle tanıştıktan sonra, GNC’den 15-20’ye yakın makina daha aldık. GNC ile iş yapmaya başladıktan sonra diğer firmalarla iş yapmayı bıraktık.

GNC’den aldığımız makinalardan ve bize sunduğu tüm teknik servis ve yedek parça hizmetlerinden çok memnunuz.