Haberler ve Basın Bültenleri

En yeni şirket haberlerimizi, ürünlerimiz, yatırımlarımız ve faaliyetlerimizi takip edin. Basın bültenlerimiz, ve basında firmamızla ilgili çıkan haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Leasing Avantajları

Leasing Nedir ? Ülkemizde uygulandığı şekliyle Leasing'in kelime anlamı "Finansal Kiralama" dır. Leasing, bir malın yatırımcı tarafından satın alınması yerine, bir leasing şirketi tarafından alınıp, yatırımcıya belirli bir dönem kiralanmasıdır. Belirlenen kira planı çerçevesinde yatırımcının leasing firmasına kiralarını taksitler halinde ödemesidir. Günümüzün sürekli gelişen teknolojisi, pazarda her geçen gün artan rekabet, yatırımların finansman modeli seçimine çok büyük önem kazandırmıştır. Firmaların gelişmeleri ve karlılıkları ancak yatırımlarında doğru finansman seçimi ve yönetimlerindeki verimliliğin artırılması ile mümkün olabilmektedir. Tüm dünyada yatırımların orta vadeli finansmanında yaygın olarak kullanılan leasing, kuruluşların her geçen gün artan işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamada büyük avantajlar sağlanmaktadır.

detaylar için tıklayınız.

Konmak 27-30 Nisan 2017 Fuarındayız!

27-30 Nisan 2017 tarihlerinde Konya Tüyap fuar merkezinde düzenlenecek olan Konya 14. Uluslararası Metal İşleme Makineleri, Kaynak,Delme Kesme Teknolojileri,Malzemeleri, El Aletleri Fuarında ; Salon 6'da Cnc Torna Tezgahları ve Cnc İşleme Merkezi İle ilgili yeni ürünlerimizi tanıtacağız, sizleri standımıza bekleriz.

detaylar için tıklayınız.

Gnc Teknoloji 2016 Yılı Satış Performans Değernledirilmesi Yapıldı!

2016 Yılı satış performans değerlendirilmesi Four Points By Sheraton Hotelde gerçekleşti. GNC Teknoloji 2016 yılı sonu itibariyle bir kere daha kuvvetli ve başarılı bir sonuç almıştır. Şirketin satış ivmesi hız kazanmış ve istenilen büyüklüğe ulaşmıştır.

detaylar için tıklayınız.

11-16 Ekim Tarihi arasında Uluslararası Takım Tezgahları Fuarı MAKTEK' 2016'da 14.Holde Sizleri Bekliyoruz

İki yılda bir düzenlenen, yerli yabancı birçok katılımcı ve ziyaretçinin iştirak ettiği Endüstri Zirvesi MAKTEK 2016 için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Siz değerli misafirlerimizi 11-16 Ekim 216 tarihleri arasında,14.Holde, yaklaşık 400 M2 alan dahilinde karşılamak ve ağırlamaktan onur duyacağız.

detaylar için tıklayınız.

GNC Teknoloji Dünya Devi ROMI ile Tam Yetkili Distribütörlük Sözleşmesi İmzaladı!

İstanbul (20 Ocak, 2016) – Türkiye’de sektörün bir numaralı ve en güvenilen markası konumuna son 5 yıldaki hızlı büyüme grafiği ve müşteri odaklı yatırımları ile ulaşmış olan GNC Teknoloji, CNC Takım Tezgâhları sektöründe, dünyanın liderliğini kabul ettiği üreticilerin Türkiye mümessilliğini başarı ile yapmaktadır. GNC Teknoloji Aralık ayında dünya devi ROMI ile distribütörlük sözleşmesi imzalayarak, temsil ettiği güçlü firmalara bir yenisini daha ekledi.

detaylar için tıklayınız.

Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda En İleri Teknolojiye Sahip İşleme Merkezi ve Torna Tezgâhlarını Müşterilerimizle Buluşturduk!

İstanbul (15 Aralık, 2015) – Makina sektöründe lider, güçlü ve dinamik yapısı, aktif ve konusunda uzman kadrosu ile hedeflerini aşarak hızla büyüyen GNC Teknoloji, Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı’nda temsilciliğini yaptığı lider markaların en yeni tezgâhlarını müşterileriyle buluşturdu.

detaylar için tıklayınız.

Konmak 2015, Konya Endüstri Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı…

30 Nisan - 3 Mayıs 2015tarihleri arasında İSKON, KONELEX, KONYA DÖKÜM ve SAC İŞLEME 2015 Fuarları ile eş zamanlı olarak KONYA TİCARET ODASI - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

detaylar için tıklayınız.

Açılış

GNC Teknoloji LTD. ŞTİ. , CNC Takım tezgahları satış sektöründe, son 5 yılın en hızlı büyüme grafiğini yakalamış , Distrübütörü olduğu Victor markasının 2014 yılında dünyadaki satış sıralamasında en yüksek satış adedini yakalamış ve Ülkesine Averex , Lico , Kasuga Seiki gibi yüksek kalite ve nitelikteki makinelerin kazanılmasını sağlamış bir firma olarak gelişimine hız kesmeden devam etmektedir .

detaylar için tıklayınız.

3T, Uluslararası Metal İşleme, Kalıp, Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarı

5-8 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan 3T Uluslararası Metal İşleme Kalıp Otomasyon ve Kaynak Teknolojileri Fuarın da GNC Teknoloji yüksek kaliteli tezgahları ile siz kıymetli sanayicilerimizi standımıza bekleriz.

detaylar için tıklayınız.

Türkiyenin En Büyük CNC Takım Tezgahları Fuarı Maktek 2014

Bu yıl ikincisi düzenlenen MAKTEK Avrasya 2014 Fuarı,14-19 Ekim tarihlerinde, Büyükçekmece'deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

detaylar için tıklayınız.